Theme Selector (2.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi
