Theme Selector (2.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени
