Theme Selector (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று
