Theme Selector (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు
