Theme Selector (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข
