Theme Selector (2.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین
