Theme Selector (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa
