Theme Switcher Rules (2.0.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
