Theme Switcher Rules (2.0.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Theme
bs: Tema

en: Active
bs: Aktivan

en: Conditions
bs: Uslovi
