Theme Switcher Rules (2.0.1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Theme
cy: Thema

en: Active
cy: Gweithredol

en: Configuration saved.
cy: Ffurfweddiad wedi ei gadw
