Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
