Theme Switcher Rules (2.0.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
