Theme Switcher Rules (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
