Theme Switcher Rules (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Theme
fi: Teema

en: Active
fi: Voimassa

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Conditions
fi: Ehdot

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Theme switcher
fi: Teemanvaihtaja

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Visibility Condition
fi: Näkyvyysriippuvuus
