Theme Switcher Rules (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Active
gu: સક્રિય

en: About
gu: વિશે
