Theme Switcher Rules (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Active
hr: Aktivno

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
