Theme Switcher Rules (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Theme
ja: テーマ

en: Active
ja: アクティブ

en: Configuration saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Conditions
ja: 条件

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Visibility Conditions
ja: 表示条件

en: Visibility Condition
ja: 表示条件
