Theme Switcher Rules (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
