Theme Switcher Rules (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Theme
ru: Тема

en: Active
ru: Активно

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Conditions
ru: Условия

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Theme switcher
ru: Переключатель тем

en: Visibility Conditions
ru: Условия видимости

en: Visibility Condition
ru: Условие видимости
