Theme Switcher Rules (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Theme
gl: Tema

en: Active
gl: Activo

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Conditions
gl: Condicións

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
