Theme Switcher Rules (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Theme
id: Tema

en: Active
id: Aktif

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Conditions
id: Kondisi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Admin Theme
id: Tema Admin

en: Visibility Conditions
id: Kondisi Visibilitas

en: Visibility Condition
id: Kondisi Visibilitas
