Theme Switcher Rules (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Active
nn: Aktiv

en: Configuration saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
