Theme Switcher Rules (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Active
sk: Aktívny

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Conditions
sk: Podmienky

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o
