Theme Switcher Rules (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Theme
pt: Tema

en: Active
pt: Ativo

en: Configuration saved.
pt: Configuração guardada.

en: Conditions
pt: Condições

en: User Interface
pt: Interface Utilizador

en: Inactive
pt: Inativo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Visibility Conditions
pt: Condições de Visibilidade

en: Visibility Condition
pt: Condição de Visibilidade
