Theme Switcher Rules (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Theme
uk: Тема

en: Active
uk: Активно

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Conditions
uk: Умови

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: The sort order for this record. Lower values display first.
uk: Впорядкування для цього запису. Менші значення відображуються першими.

en: Visibility Conditions
uk: Умови видимості

en: Visibility Condition
uk: Умова видимості

en: Admin theme
uk: Адміністративна тема
