Theme Switcher Rules (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
