Theme Switcher Rules (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Theme
sv: Tema

en: Active
sv: Aktiv

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Conditions
sv: Villkor

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Theme switcher
sv: Temaväljare

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor

en: Visibility Condition
sv: Visningsvillkor
