Themed fast 404 (1.0.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: The requested page could not be found.
he: לא הצלחנו למצוא דף בכתובת הזו (שגיאה 404).
