Themed fast 404 (1.0.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Other
id: Lainnya

en: Base URL
id: URL dasar

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: The requested page could not be found.
id: Halaman yang anda inginkan tidak bisa ditemukan.
