Themed fast 404 (1.0.5) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Other
ja: その他

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: The requested page could not be found.
ja: リクエストされたページが見つかりません。
