Themed fast 404 (1.0.6) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Other
de: Weitere

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Page not found
de: Die Seite wurde nicht gefunden

en: The requested page could not be found.
de: Die angeforderte Seite konnte nicht gefunden werden.
