Themed fast 404 (1.0.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Other
ro: Altele

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: The requested page could not be found.
ro: Pagina solicitată nu a putut fi găsită.
