Themed fast 404 (1.0.7) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Other
uk: Інше

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: The requested page could not be found.
uk: Запитувану сторінку не знайдено.
