The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (11.0.0) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Up
eu: Gora

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Tools
eu: Tresnak

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: wide
eu: zabalera

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
