The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Core
ast: Motor

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
