The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: wide
eo: larĝa
