The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Core
ja: コア

en: Up
ja: 上へ

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: Book traversal links for
ja: ブック横断リンク:

en: narrow
ja: 狭小
