The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.10) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Header
nn: Topptekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Highlighted
nn: Utheva
