The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Core
km: សំខាន់

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
