The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.4) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Core
fi: Ydin

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Up
fi: Ylös

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Tools
fi: Työkalut

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: narrow
fi: kapea

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
