The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
