The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி
