The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Core
vi: Nhân

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Up
vi: Lên

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
