The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
