The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.6) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Core
be: Ядро

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Tools
be: Прылады

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
