The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.6) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
