The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.6) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Heim

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarna

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
