The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (8.0.6) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Up
gu: ઉપર

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Tools
gu: સાધનો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
