The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.6) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Core
jv: Inti

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Up
jv: Munggah

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: wide
jv: āmbā

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
