The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.6) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Core
ku: ناوکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Up
ku: سەرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
